Wilhemina KevincvPu MohammadG śmieszne koszulki piłkarski Mellissa RuthieCou

We wtorek starcie Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów ze Stambułem Basaksehir zostało przełożone z powodu zarzutów o rasizm. Trener Benfiki Jorge Jesus kontrowersyjnie stwierdził, że dyskusje toczące się wokół walki z rasizmem w piłce nożnej są „bardzo modne”.
UEFA ujawniła koszulka Lazio w środę, że wyznaczono inspektora, który poprowadzi śledztwo w sprawie wtorkowych wydarzeń. Wielu graczy z całego świata – w tym gwiazdy PSG Kylian Mbappe i Presnel Kimpembe – w odpowiedzi wysłało antyrasistowskie wiadomości do kanałów mediów społecznościowych, a Mourinho uważa, że ​​incydent zostanie uznany koszulka Urugwaj za ikoniczny, ponieważ gracze zajmą zjednoczone stanowisko. .
Oświadczenie UEFA potwierdziło, że mecz miał zostać wznowiony w środę o 18:55 CET z nowym zespołem sędziów, a dochodzenie w sprawie incydentu zostało wszczęte. PSG wygrał spotkanie 5-1.
Wkrótce potem oficjalne konto Basaksehira na Twitterze, rzekomy asystent trenera Pierre Webo, został narażony na rasistowski język Coltescu, a po ponad dwugodzinnym opóźnieniu mecz został ostatecznie przełożony.
Zastępca Basaksehira, Demba Ba, był widziany z czwartym sędzią Sebastianem Coltescu, zanim on i jego koledzy z drużyny zostali śledzeni tunelem przez ich odpowiedników z PSG. .
Wtorkowy mecz na Parc des Princes został początkowo przerwany przed upływem kwadransa. Obaj zawodnicy zbierali się na boisku przez ponad 10 koszulka Chelsea minut..